Internetová reklama na webu


pro firmy


Vlastníte firmu / webovou stránku / e-shop, kterou by jste chtěli propagovat na internetu pomocí reklamy?

Pokud ano, máte možnost využít našich služeb.

Budeme Vás propagovat na Google Adwords, Skliku (Seznam), Instagramu nebo Facebooku tzv. PPC – reklamní kampaň.

Internetová reklama s denním rozpočtem Vám zajistí okamžitý přísun nových zákazníků.

Vše podložíme přesnými čísly a vy hned uvidíte, jaké výsledky Vám přináší Vaše reklama.


Jaké reklamy nabízíme?
 • PPC: produktová kampaň Google, Facebook, Instagram

 • PPC: základní remarketingová kampaň Google a Sklik (Seznam)

 • PPC: pokročilý remarketing Google a Sklik (Seznam)

Reklamní účty jsou ve vašem vlastnictví. Ke kampaním, které vytvoříme, máte neomezený přístup a veškerá data vám zůstanou i po případném ukončení spolupráce.

Vaše cíle a efektivita kampaní jsou pro nás klíčové. Zanechte nám vzkaz a přesvěčte se o tom, co můžeme nabídnout pro vaši firmu.

Rádi si s Vámi dáme schůzku na které zjistíme Vaše požadavky a cíle.

Vytvoříme Vám reklamní kampaně na klíč.

Cena za práci je individuální a na domluvě dle rozsahu prací.

Vyzkoušejte reklamu na míru na googlu Ads i s počátečním kreditem zdarma.

Hroš Michal +420 725 654 966


 • Firma "Internet Olomouc" neposkytuje pouze spolehlivé internetové připojení, ale také inovativní reklamní služby pro místní podniky. Naše široké spektrum reklamních možností vám pomůže oslovit cílovou skupinu a zvýšit povědomí o vašem podniku. S využitím moderních marketingových strategií a našich síťových platforem vám pomůžeme dosáhnout optimální viditelnosti a úspěchu ve vašem oboru. Spojujeme sílu v poskytování internetových služeb a efektivní reklamy pro podporu růstu a úspěchu vašeho podnikání v Olomouci. Internetová propagace na webu pro firmy

 • Internetová reklama se stala klíčovým prvkem digitálního marketingu v dnešní době. Poskytuje podnikům efektivní prostředek pro dosažení své cílové skupiny online. Tato forma reklamy může zahrnovat různé strategie, jako jsou bannerové reklamy, PPC (pay-per-click) inzerce, sociální média a obsahový marketing.

 • Jedním z hlavních benefitů internetové reklamy je možnost cílení konkrétních segmentů publika na základě demografických údajů, chování nebo zájmů. Tato cílená reklama zvyšuje efektivitu kampaní a umožňuje podnikům měřit návratnost investic.

 • Internetová reklama může být dynamická, interaktivní a snadno měřitelná. Analytické nástroje umožňují podnikům sledovat výkonnost kampaní, což poskytuje data pro optimalizaci strategií. Nicméně, je důležité zachovat rovnováhu mezi účinností a respektováním soukromí uživatelů, aby byla reklama považována za relevantní a nenarušující.

 • Internetová reklama je klíčovým prvkem moderního marketingu, výrazně ovlivňujícím způsob, jakým podniky oslovují své cílové publikum jak přes internet tak pomocí televize Tato forma propagace využívá širokou škálu nástrojů a strategií, aby ansámbl přizpůsobila specifickým potřebám a chování online uživatelů. Mezi běžné formy internetové reklamy patří bannerová reklama, PPC inzerce, sociální média a obsahový marketing.

 • Dynamika, interaktivita a snadná měřitelnost jsou další klíčové výhody internetové reklamy. Analytické nástroje a metriky poskytují podnikům důkladné pohledy do výkonu jejich kampaní, což umožňuje rychlou optimalizaci a zlepšení návratnosti investic.


 • Formulář


  Kontaktní formulář pro nezávaznou poptávku po našich reklamních službách.

  Vaše jméno nebo jméno firmy: (*):

  Webová adresa firmy (*):

  Telefon (zkontrolujte si Vámi zadané číslo) (*):

  S čím vám můžeme pomoci?  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

  Kontaktujte nás


  Pro další informace o službách nebo zjištění dostupnosti služeb nás kontaktujte buď telefonicky nebo na meil